hirdetés

Nem hittek a mentők a kezét vesztett gyereknek

Hiába telefonált kétségbeesetten a mentőknek Ukrajnában egy hétéves gyerek azzal, hogy balesetben levágta a kezét, nem hittek neki.

baleset, kézsérülés | MTI Hírek 2012 ;9
2012-05-13 21:43:09 | kézsérülés, baleset
A donyecki fiú 13-szor próbálkozott mobilján, mindhiába, a mentők diszpécsere gyerekes viccnek vélte az egészet. Szerencsére még azelőtt hazaért a fiú anyja, hogy a gyerek elvérzett volna, de így is ájultan talált rá. Az orvosoknak sikerült visszavarrniuk a kezét, ám biztosra veszik, hogy a fiú sohasem tudja tökéletesen használni.

A gyereket egyébként ruhateregetés közben érte a baleset: kizuhant az ablakon, és az üveg metszette le csuklóját.

Telefonos segélykérésének semmibe vételét vizsgálják. A mentők szóvivője azzal mentegetőzik, hogy naponta tucatnyi tévriasztást kapnak gyerekektől és részeg felnőttektől, akik mobiljukon viccelődnek velük - adta hírül az austriantimes.at című osztrák hírhonlap.
Értékelje a cikket: 


hirdetés
LEGJOBB CIKKEK
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
hirdetés





Copyright InforMed 2002 Kft.