Fogamzásgátló tabletta tünete lehet-e 

Üdv Doktorúr 3 napja szedem a fogamzásgátlót, és az lenne a kérdésem, hogy ennyi idő alatt hathat a menstruációra, ugyanis lényegesen kevesebb, mint szokott lenni. Az első nap rengeteget véreztem, super tampont kellett használni, most viszont alig-alig, de van lehet ez a gyógyszer hatása? A menstruációs időm 3 És 5 nap között szokott lenni.

fogamzásgátló, vérzészavar | Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2019 ;25(januári)   InforMed | Petróczi, I.
A tabletta csökkenti a vérzés, sok nő ezért szedi, noha nincs partnere. A tabi mellett művérzés van, nem az igazi havibaj.\r\nBővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat. \r\nÜdvözlettel:\r\ndr. Petróczi István
| fogamzásgátló, vérzészavar
2019-01-18 22:46:57


Web Design & Development Prowebshop