Menzesz megváltozása, hányás

Kérdés:  Még egy szem van a fogamzásgátló tablettámból (Lindynette 20) és menstruációszerű vérzés jelentkezett. Ebben a hónapban nem marad ki egy szem sem, viszont az előző hónapban gyomorrontásom volt és a gyógyszer bevételét követően nem sokkal több órán át hánytam, mire injekciót kaptam, így nem tudtam pótolni a kimaradt tablettát, de akkor rendesen zajlott a menstruációm.
Lehetséges, hogy a múlt hónap most üt vissza? Hogyha háromszor P0 lett a rákszűrés eredményem kell aggódnom?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2009 ;14(januári)   InforMed

Ennek a vérzésnek nincs jelentősége, a három P0 miatt viszont menjen máshová rákszűrésre, mert a labor ezzel azt jelzi, hogy nincs véleménye.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI között a tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás, abortusz rovatban olvashatók.

2009-01-28 20:13:25
| fogamzásgátló

Web Design & Development Prowebshop