Székelés után nyák - 22 éves lány

Kérdés:  22 éves lány vagyok. Elég kényes problémával fordulok Önhöz. 2 éve adenomát állapítottak meg nálam, azóta szedem a Norprolacot, eközben különböző pszichés betegségeket is megállapítottak, egész nap szédülök, ingadozik a vérnyomásom, fulladok, ver a szívem nagyon. Azt mondták, szorongok.
Pár hónapja erős hányingerem van, sűrűn van hasmenésem is, egy héten egyszer biztos, de ha nincs, akkor is széklelés után nyák is távozik, de nem véres, átlátszó. Ez már régóta tart, vajon mitől lehet? Ugye nem lehet olyan komoly?
Várom mielőbbi válaszát, amit előre is köszönök!

| gyógyszer, mellékhatás
| Boncz, Á.; Az Orvos válaszol - Dr. Boncz Ágota 2009 ;14(januári)   InforMed

A Norprolac mellékhatásai között valamennyi, az Ön által felsorolt tünet megtalálható. Forduljon kezelőorvosához esetleges gyógyszerváltás miatt!

Kapcsolódó cikkek a Gyógyszerek rovatban olvashatók.

2009-01-29 22:47:27
| gyógyszer, mellékhatás