Tianeptin Mylan

Kérdés:  12 napja szedem ezt az antidepresszánst, eddig nem volt semmi bajom tőle, de 2 napja úgy érzem, mintha az arcom jobb felé bizseregne, zsibbadna, olyan kellemetlen érzés. Kontrollra jövő héten megyek.
Ön mit tanácsol, hagyjam abba a gyógyszert? Már egyszer szedtem, akkor nem volt semmi gondom vele. A leírásban sem írnak hasonló tüneteket!

| depresszió, gyógyszeres kezelés
| Bezzegh, É.; Az Orvos válaszol - Dr. Bezzegh Éva 2016 ;21(novemberi)   InforMed

Válasz:  Sajnos vizsgálat nélkül nem tudhatom biztosan, de nem tartom valószínűnek, hogy a gyógyszerszedés miatt lehetnek a panaszai, szerintem-inkább szedje, amíg nem találkozik az orvosával.
www.bezzegheva.hu
dr@bezzegheva.hu

Kapcsolódó cikkek a Depresszió és mánia rovatban olvashatók.

2016-12-13 07:25:54
| depresszió, gyógyszeres kezelés
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop