Dulsevia 60 mg-ost szedtem

Kérdés:  Tisztelt Doktornő! Hirtelen egyik napról a másikra abbahagytam a Dulsevia 60 mg-os gyógyszer szedését. Előfordulhatnak-e olyan tünetek, mint a bőrkiütés, sebesedés, erős bizsergő érzés a bőrön, az egész testemen és izomfájdalom? Szeretném megkérdezni, hogy Ön mit javasol, mi a teendő, ha ilyen tüneteim vannak? Válaszát előre is köszönöm!

| bőrviszketés, kiütések, gyógyszerabbahagyás
| Bezzegh, É.; Az Orvos válaszol - Dr. Bezzegh Éva 2018 ;23(szeptemberi)   InforMed

Válasz:  Az említett tünetek nem jellemzőek a gyógyszerabbahagyás állapotára, inkább valamilyen allergiás vagy komplex bőrbetegség tünetei lehetnek, forduljon háziorvoshoz, vagy esetleg bőrgyógyászhoz. Aztán a Dulsevia hirtelen abbahagyását a pszichiáterével is érdemes lenne átbeszélni.

2018-09-29 21:30:17
| bőrviszketés, kiütések, gyógyszerabbahagyás
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">

Web Design & Development Prowebshop