Pánikbetegség

Kérdés:  Tiszteletem. Pánikbeteg vagyok 1 éve sajnos, Frontint szedek, az lenne a kérdésem, hogy most akarok leállni a Frontinnal, nem sokat szedem, napközben felet, este ¾-et veszek be, de hiába veszem be, nem tudok aludni már 4 napja, lassan se éjjelem, se nappalom, mi lehet a baj, a Frontin mellékhatása okozza? Szedtem 2 hónapig Mirzarent, de mihelyt elhagytam, nem megy az alvás, lehetséges az okozza, legyen szíves válaszolni, válaszát köszönöm.

| pánikzavar, gyógyszerelhagyás
| Bezzegh, É.; Az Orvos válaszol - Dr. Bezzegh Éva 2020 ;26(február)   InforMed

Válasz:  Kérdés, hogy eljött- e az ideje annak, hogy leálljon a gyógyszerekkel? Ezt legjobb lenne újra átbeszélni a kezelőjével. Ha túl gyorsan és idő előtt csökkenti, vagy hagyja el a gyógyszereket, és nem épített ki magának másik, hatásos feszültség levezető módszert, mint erős mozgás, relaxáció vagy pszichoterápiás kezelés, akkor várhatók panaszok és tünetek. Az Ön ismerete nélkül nehéz okosat mondani, de én inkább arra tippelnék, hogy a Mirzaten elhagyása miatt nem alszik. Beszéljen az orvosával mielőbb.

2020-02-24 19:05:59
| pánikzavar, gyógyszerelhagyás

Web Design & Development Prowebshop