Rivotril

Kérdés:  Tisztelt Doktornő! Évek óta szedek orvosi utasításra Rivotrilt ill. Ketileptet. Már ébredés után fáradtnak, kimerültnek érzem magam, úgy érzem rossz hatással vannak rám ezek a gyógyszerek. Már próbáltam kevesebbet bevenni reggel a Rivotrilból, negyedet vettem be fél tabletta helyett, délután rosszul lettem, és be kellett venni egy kicsit belőle, jobban lettem. Hogyan lehetne lecsökkenteni a mennyiséget úgy, hogy ne legyek rosszul? Köszönöm szíves válaszát. Üdvözlettel.

|
| Bezzegh, É.; Az Orvos válaszol - Dr. Bezzegh Éva 2019 ;25(májusi)   InforMed

Válasz:  Megértem, hogy szeretne változtatni valamit, hogy jobban érezze magát. Ahhoz hogy érdemben válaszolni tudjak a kérdésére, szükséges lenne ismerni a betegsége történetét, az eddigi gyógyszerelését, az általános egészségi állapotát, az életkorát, a nemét, a betegsége tüneteit, az életkörülményeit.-Ez így soknak tűnik, de ezek az adatok, a legfontosabbal, az Ön személyes ismeretével és a személyes vizsgálat lehetőségével-- mind rendelkezésére állnak a kezelőorvosának, és nem állnak rendelkezésre a számomra. Kérdésére a kezelőorvosa tudna legjobban válaszolni, de ha szeretne egy másik véleményt, az is lehetséges, akkor javaslom hogy forduljon személyesen egy másik orvoshoz.

2019-05-06 17:40:54
| gyógyszerbeállítás, változtatás.

Web Design & Development Prowebshop