Duamild

Kérdés:  Négy hónapig Duamild tablettát szedtem és mellékhatások miatt az orvos visszaállított a Tamsulosil gyógyszerre. Mellékhatásai a Duamildnak: megnőtt a mellem, kiütéseim lettek, de a legrosszabb, hogy házas ember lévén házaséletet nem tudunk élni, mert nincs, illetve elmúlt az erekcióm.
A tájékoztatóban ezt fel is tüntették, hogy előfordulhat, de sajnos azt is, hogy ez a gyógyszer abbahagyása után is így maradhat.
Ez valóban így van? Tud jó hírt mondani nekem vagy Ön is megerősíti ezt a lehetőséget?
Tisztelettel várom válaszát!

| gyógyszer, gyógyszermellékhatás
| Koncz, P.; Az Orvos válaszol - Dr. Koncz Pál 2018 ;23(decemberi)   InforMed

Válasz:  Az erekciós zavarnak más oka is lehet, nemcsak az említett gyógyszer! Legyen türelemmel és ne hagyja magát teljesitmény kényszerbe esni. Ha továbbra sem megy semmi, keressen fel urol. szakrendelést.

Kapcsolódó cikkek a Gyógyszer a családban rovatban olvashatók.

2018-03-02 04:03:04
| gyógyszer, gyógyszermellékhatás