Herék

Kérdés:  Tisztelt doktor úr! 27 éves vagyok Mk péniszem van volt egy részleges fityma eltávolításom mert vazelinoma volt -benne a szétfeszült 10 év után merevedés közbe ez csak fokozódott, egyre jobban akárhányszor merevedett vagy pisiltem! Eltávolították egy hónapja, egy részleges fitymát meghagytak, de már a herezacskót is érintette a vazelin tágulása, most már az a problémám, hogy a herezacskó annyira összehúzódik, hogy húzza teljes a péniszemet, és ez a összehúzódás nagyon nagy fájdalommal jár, még dolgozni se tudok menni, a hátam a hasamat húzza, menni se tudok vele normálisan, akárhova megyek orvoshoz, azt mondják, minden rendben van. Kérem ha tud, segítsen, mert már magam se tudom, mit csináljak, beleőrülök a fájdalomba.

| vazelin feltöltés
| Koncz, P.; Az Orvos válaszol - Dr. Koncz Pál 2018 ;23(decemberi)   InforMed

Válasz:  Oda menjen vissza, ahol operálták. Vagy az Urológiai Klinikára, ha nem ott operálták. Hirdesse társainak, hogy a vazelin mit tud okozni.

2018-12-22 05:51:56
| vazelin feltöltés
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop