Prosztata műtét utáni lábadozás

Kérdés:  Tisztelt Doktor Úr ! Férjemnél két hete prosztata eltávolításra került sor,hasi műtéttel,a burkot bent hagyva. Nagyon jól sikerült a műtét. Hazatérve elkezdtük a vérhígító injekciósan bejuttatását. A harmadik injekció után éjszaka nagy mennyiségű alvadt vér ürült, a vizeletben is vér volt. Ekkor a férjem elkezdett vizet inni nagy mennyiségben, ettől 2 óra múlva ismét tiszta vizelet ürült. Reggel visszamentünk a kórházba, ahol a Doktor Úr azt javasolta, hogy egy napra álljunk le a vérhigítóval, majd kezdjük újra. Megtettük és még az nap éjjel újra megismétlődött az alvadt vér és vér ürülése, majd a nagy mennyiségű folyadék bevitele után ismét letisztult. Most azt a javaslatot kaptuk, hogy egy hétre álljon le a vérhigítóval, és aztán a gyógyszerként kapottat kezdje újra szedni, amit a műtét előtt kardiológus írt fel egy szívritmus zavar után. Férjem nagyon fél, hogy amíg nem szed semmit ne történjen baj. Szeretnénk, ha véleményt mondana, hogy megnyugodhasson. Köszönjük szépen!

| véralvadásgátló
| Koncz, P.; Az Orvos válaszol - Dr. Koncz Pál 2019 ;25(januári)   InforMed

Válasz:  A véralvadásgátló szedését a kardiológus döntse el. Nem vállalható itt a felelősség. Inkább vérezzen valaki, mint hogy agyvérzésben meghaljon.

2019-01-30 18:02:33
| véralvadásgátló
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop