Menstruáció utáni vérzés

Kérdés:  4 napja múlt el a menstruációm, ezt követően két napig minden rendben volt (kisebb mértékű folyás ugyan volt), majd két napja folyamatosan gyenge vérzésem van. A menstruációm első napján kezdtem el Yadine fogamzásgátlót szedni. Az ezt megelőző hónapban többször volt védekezés nélküli szexuális kapcsolatom.
Mitől lehet ez a vérzés?

| fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2009 ;14(májusi)   InforMed

Lehet gyógyszermellékhatás (ez az első 3 hónapban gyakori), de jobb, ha elmegy orvoshoz.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás, abortusz rovatban olvashatók.

2009-06-18 20:06:21
| fogamzásgátlás
data-full-width-responsive="true">

Web Design & Development Prowebshop