Vérzés abortusz után

Kérdés:  Június 15-én volt egy terhességmegszakításom, amit 5 napig tartó erős vérzés követett (némikor darabos), majd utána 3 nap múlva lassan megszűnt, el is múlt. Egy hétre rá - pontosan június 29-én este pecsételő barnás vérzés jelentkezett, ami már a 3-dik napja jelen van, menstruációs derékfájás jelenlétében.
Lehet attól, hogy nem pihentem az abortusz után és megerőltettem magam?
Válaszát előre is nagyon köszönöm!

| fogamzásgátlás, abortusz
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2009 ;14(júliusi)   InforMed

Válasz:  Az abortusz után 20% szövődmény várható, lehet, hogy Önnél is ez a helyzet.
Ezért célszerűbb tablettát szedni.
Ha hétfőig nem múlnak el a panaszai, akkor menjen orvoshoz.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás, abortusz rovatban olvashatók.

2009-07-13 21:39:37
| fogamzásgátlás, abortusz
hirdetés