Hüvelygyulladás, visszatérő probléma

Kérdés:  Az utóbbi fél évben legalább háromszor kezeltek hüvelygyulladással. A kezelések után mindig visszatértek a panaszok (égő, kellemetlen érzés a hüvelyben, fájdalmas közösülés). Kaptam rá különböző gyógyszereket: Klion, Mikogal, Mikosist, Flucoexsam, használtam Genia 92-t, Gynoflort, hogy a hüvely ph-ját visszaállítsa.
Legutóbb újra jelentkeztek a tünetek, de itt most felmerült, hogy a fogamzásgátló tabletta okozhatja. Igaz, hogy azóta fokozódtak ezek a tünetek, mióta tablettát szedek (Lindynette 20) (8 hónapja) és szerintem és a párom szerint is sokat változtam(ingerlékeny, feszült vagyok, depressziószerű tüneteim vannak, kétségbeesés, letargia).
Elképzelhető, hogy nem megfelelő fogamzásgátlási módszert választottunk?

| hüvelygyulladás, folyás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2009 ;14(szeptemberi)   InforMed

Válasz:  A folyást nem a tabletta okozza, hanem Ön valamivel mindig újrafertőzi magát.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról és a folyásról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Hüvely és a külső nemi szervek gyulladása rovatban olvashatók.

2009-09-23 11:58:53
| hüvelygyulladás, folyás
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop