Canesten kombi kúra utáni vérzés

Kérdés:  Tegnapelőtt fejeztem be egy 3 napos Canesten kombi kúrát: orvosnál nem voltam és bár korábban nem volt semmilyen fertőzésem, a tünetek hüvelygombára utaltak (sűrű, fehér váladék a hüvelyben, égő érzés a hüvelybemenetnél). A kúra segített, a tüneteim megszűntek. Ma reggel azonban rózsaszínes, enyhe vérzés jelentkezett, melyhez nagyon-nagyon enyhe baloldali alhasi fájdalom társul.
Lehet ez a gyógyszer mellékhatása és teljesen természetes, vagy mindenképpen látnia kellene orvosnak is? 25 éves vagyok, szedek fogamzásgátlót (Diane35 fél éve, előtte Regulon 5,5 évig), pici méhszájsebem van, melyet fél éve látott orvos.
Köszönöm!

| fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2009 ;14(szeptemberi)   InforMed

Válasz:  Az öngyógyítás nagyon veszélyes, ne tegye! Menjen el orvoshoz. A vérzésnek számos oka lehet. Tenyésztést kellene végezni.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás, abortusz rovatban olvashatók.

2009-10-02 11:41:15
| fogamzásgátlás
hirdetés