Menstruációs zavar

Kérdés:  21 éves lány vagyok, 2 hónapja szedek fogamzásgátló tablettát (Mercilon), az első levél gyógyszer után a leírtak szerint 2-3 napra betegedtem meg, ezt követően 8 nap múlva menstruációnak nem mondható barnás vérzés jelentkezett, amely enyhém darabos, 12 napja tart.
Mi lehet ennek az oka? Milyen megoldást javasol? Szedhetem továbbra is a gyógyszert? Jelenleg váltani készülök Novynette tablettára.
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2009 ;14(októberi)   InforMed

Válasz:  Jól értem, hogy abbahagyta a szedést? Ha igen, nagy hiba volt! Mindenképp menjen orvoshoz.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás, abortusz rovatban olvashatók.

2009-11-08 18:16:08
| fogamzásgátló

Web Design & Development Prowebshop