Nagyon erős vérzés

Kérdés:  19 éves vagyok, 1 éve fogamzásgátló tablettát szedek. A legutóbbi menstruációm után 2 nappal nagyon erős alhasi görcsök, feszítő érzés, illetve nagyon erős vérzés jelentkezett, ami még a mai napig tart.
Ismerőseim egy része azt mondta, hogy ez csak a tabletta miatt lehet, ne aggódjak, várjak egy hetet, és ha nem változik, akkor forduljak orvosomhoz. Mások szerint a közeledő vizsgaidőszak okozta stressz miatt van.
Tudna segíteni, hogy mi lehet az oka, és hogy szükségesnek tartja-e az orvosi vizsgálatot?
Előre is köszönöm!

| fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2009 ;14(decemberi)   InforMed

Válasz:  Nincs méhszájsebe? Rendesen szedte a tablettát?
Javaslom, még ünnepek előtt menjen el orvoshoz.
Olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás, abortusz rovatban olvashatók.

2009-12-22 23:36:12
| fogamzásgátlás
hirdetés