Vérzés aktus közben

Kérdés:  24 éves lány vagyok, 4 éve szedem a Yadine-t és folyamatosan felfázok az utóbbi egy évben. A bőröm teljesen kiszárad és viszket. A barátommal rendszeresen élünk nemi életet, a múltkori együttlétünk közben vérzés lépett fel, de ez az aktus befejezte után egyből el is múlt.
Voltam nőgyógyásznál, ő azt felelte nekem, hogy a felfázás okozza. Kaptam antibiotikumot. Azóta voltunk együtt párommal, nem lépett fel vérzés, de tegnap igen.
Szeretném kérni válaszát, hogy mi okozhatja az aktus közti vérzést? Talán szünetet kellene tartanom a fogamzásgátló szedésében?
Előre is köszönöm válaszát!

| folyás, hüvelygyulladás, fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2010 ;15(januári)   InforMed

Válasz:  Nyilván hüvelygyulladása van. Tenyésztést kell végezni, és aszerint kezelni.
A tablettának ehhez semmi köze, ne hagyja abba.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a folyásról és a tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Hüvely és a külső nemi szervek gyulladása rovatban olvashatók.

2010-02-08 22:59:18
| folyás, hüvelygyulladás, fogamzásgátló

Web Design & Development Prowebshop