Pecsételő vérzés - Vérhígító okozhatja?

Kérdés:  Édesanyám 65 éves. 10 éve elmaradt a vérzése, de azután is volt néha pecsételő vérezgetése. Többször volt gyógykaparása. Szövettan rendben. Egy évvel ezelőtt szívinfarktusa volt, kétszer volt stent-beültetése és azóta vérhígítót szed. Attól fogva megint pecsételő vérezgetései vannak, szabályosan négyhetente. Megint gyógykaparás, de szövettan rendben. A vérezgetés azóta is tart, lehet a vérhígítótól? Mi a teendő?
Válaszát előre is köszönöm!

| véralvadásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2010 ;15(februári)   InforMed

Válasz:  Az alvadásgátlót rendelő orvossal kellene beszélnie, és esetleg más gyógyszerre áttérni, ez így tényleg nem jó. Ez nem a nőgyógyász asztala.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Gyógyszerek rovatban olvashatók.

2010-02-20 22:08:25
| véralvadásgátló
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop