Barnás-pirosas, nyálkás vérzés

Kérdés:  A menstruációm nem olyan, mint amilyen szokott lenni. A vérzésem nyálkás, barnás-pirosas színű, eléggé erős. Fogamzásgátló tablettát szedek már egy éve, Belarát. Annyi történt hogy előzőleg hamarabb lett vérzésem, mert 2 napig nem szedtem be a gyógyszert. Utána folyamatosan szedtem (szünetet nem tartva) a vérzés elmúlt, viszont barna folyásom volt egy hosszabb ideig, majd az is elmúlt.
Most a vérzésem nem olyan, amilyen szokott lenni. Lehetséges, hogy terhes vagyok?
Előre is köszönöm a válaszát!

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2010 ;15(márciusi)   InforMed

Válasz:  Sajnos a gyógyszer szabálytalan szedésével ezt lehet elérni.
Mielőbb menjen el orvoshoz.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás, abortusz rovatban olvashatók.

2010-03-12 20:01:45
| fogamzásgátló

Web Design & Development Prowebshop