Fogamzásgátló - Gyógyszerváltás? (2.)

Kérdés:  Írtam én Önnek korábban, mégpedig: "Fogamzásgátló - Gyógyszerváltás?" címen. Fogamzásgátló 6 év Gracial szedése után váltottam Triodena gyógyszerre, erős vérzés miatt a gyógyszer szedése közben. Most 5 hónappal a gyógyszerváltás után, ismét pecsételő vérzésem van a gyógyszer szedése közben, bár nem erős, csak tényleg pecsételő a vérzés.
Fáj a derekam, a petefékszem, az régebben is.
Ön mit tanácsol? Pihentetni kellene a gyógyszerszedést? Vagy valami olyan lehetőségem, hogy váltsak ismét gyógyszert? Nem szeretném abbahagyni a gyógyszerszedést, feltéve, ha tényleg ez a legjobb.
Válaszát előre is köszönöm!
Válasza ez volt:
Nem kell váltani, ez a vérezgetés megszüntethető. Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat. Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István
Kérdésem az lenne, hogy ez mégis hogyan szüntethető meg? Mert nagyon rossz érzés, és hónapról hónapra szinte nem akar jobb lenni.
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2010 ;15(májusi)   InforMed

Válasz:  Ezt orvosával, élőszóval beszélje meg.
Üdvözlettel: Petróczi dr.

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2010-05-18 23:16:06
| fogamzásgátló

Web Design & Development Prowebshop