Fogamzásgátló váltása és egyéb problémák

Kérdés:  19 éves lány vagyok. 1 éve szedek Belara nevű fogamzásgátló tablettát, azóta 15 kg-t híztam, és pár hónapja magas vérnyomással küszködök. Ez lehet a fogamzásgátló miatt? Kellene konzultálnom orvossal, ha szeretnék váltani a Minerva nevű fogamzásgátlóra?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2010 ;15(májusi)   InforMed

Válasz:  A Minerva hasonló, magas hormontartalmú készítmény, mi értelme lenne ennek a cserének? Egyébként nem a tabletta okozza a panaszait!
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2010-06-16 21:08:18
| fogamzásgátló

Web Design & Development Prowebshop