Fogamzásgátló - Yasminelle

Kérdés:  4 hónapja szedek Yasminelle gyógyszert, és mindig az adott levél első vagy a második heténél reggelente kicsit barnás a folyásom, majd a nap hátralévő részében már nincs semmi.
Azt mondták nekem, hogy ilyenkor csak azért szükséges a gyógyszerváltás, hogy a komfortérzet ne legyen rossz, de ettől függetlenül véd a gyógyszer. Most vasárnap múlt el a menzeszem, tegnap már szépen kitisztultam, ma már megint barnás volt a folyásom. Ez lehet még a menstruáció vége is? Ha valóban így is véd a gyógyszer, engem nem zavar a barnás folyás, csak védjen.
Válaszát előre is köszönöm!

| terhesség
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2010 ;15(augusztusi)   InforMed

Válasz:  Ez egy automatikus üzenet.
Kedves Olvasóm!
Jelenleg szabadságon vagyok, nem tudok válaszolni kérdésére. Ideiglenes segítségként olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél írottakat.
Remélhetőleg választ talál problémájára.
Szeptember 6-a után dolgozom, ha megkeres, szívesen segítek.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Terhesség rovatban olvashatók.

2010-09-05 00:28:46
| terhesség

Web Design & Development Prowebshop