Hüvelygyulladás után furcsa érzés

Kérdés:  Több, mint egy hónapja erős hüvelygyulladást állapítottak meg nálam. Megvizsgálni nem tudtak, mert annyira fájt, de látszott már kívülről is a gyulladás, illetve az ultrahang is kimutatta.
Kaptam Canesten Combit, Diflucan tablettát és kúpot. A folyásom, viszketésem, fájdalmam elmúlt, de azóta is furcsának érzem. Érzékeny, bizsergést érzek és olyan, mintha tágabb lennék, mint előtte.
Erős gyulladás után ez normális? A gyógyszerem már elfogyott, el fog múlni?
Köszönöm válaszát!

| hüvelygyulladás, hüvelyfolyás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2010 ;15(októberi)   InforMed

Válasz:  Tenyésztést kellene végezni, hogy meggyógyult-e?
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a folyásról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Hüvely és a külső nemi szervek gyulladása rovatban olvashatók.

2010-10-13 00:28:06
| hüvelygyulladás, hüvelyfolyás