Abortusz utáni erős vérzés - Normális?

Kérdés:  Már lassan fél éve, hogy volt egy nem kívánt, illetve nem tervezett terhességem, amit művileg megszakíttattam. Ezt követően feltetettem a hurkot.
Normális, ha nagyon nagy mennyiségű a menstruáció? Olyan mértékű, ami még rosszullétet nem okozott, de zavar, mert a munkában is azt figyelem állandóan, nem áztam-e át? Lassan háromnegyedóránként cserélem a tampont és a betétet is.
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, abortusz
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2010 ;15(decemberi)   InforMed

Válasz:  A spirál szokott erős havibajt okozni. Le kell venni és át kell térni tablettára. Az injekció még jobb lenne, amellett egyáltalán nincs vérzés, Sok nő pont ezért használja.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról és az injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István
Boldog Karácsonyi Ünnepeket és sikeres Újesztendőt kívánok!

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2011-01-04 23:40:27
| fogamzásgátló, abortusz
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop