Erős vérzés

Kérdés:  25 éves, egészséges nő vagyok. Tavaly szeptemberben abbahagytam a Volina elnevezésű fogamzásgátló tabletta szedését. Idén januárban újra elkezdtem. A menstruációm első napján be is vettem a kezdő tablettát, viszont aznap erős megfázás, láz, köhögés is megjelent. NeoCitránnal, Coldrexel, Maripen extrával próbáltam orvosolni a bajt, a tablettát természetesen minden nap azonos időben bevettem.
Most 1 hete tart a menstruációm, elég erőteljes vérzéssel. Jellemző a nagyobb alvadt vér távozása. Ilyen azelőtt soha nem fordult elő velem.
Lehet valami összefüggés a nátha, a beszedett gyógyszerek és az újbóli fogamzásgátló szedése között? Nagyon aggódom, nem tudom, hogy mikor kellene nőgyógyászt felkeresnem.
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2011 ;16(februári)   InforMed

Válasz:  Mielőbb menjen el orvoshoz, kap gyógyszert, megszüntetik a vérzést. Ne várjon!
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2011-02-17 23:38:27
| fogamzásgátló
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop