Láz magzatkárosító hatása

Kérdés:  Jelenleg a terhesség 7. hetében vagyok. Tíz nappal ezelőtt magas lázzal járó influenzás tünetek jelentkeztek nálam, amelyre antibiotikumot és lázcsillapító (5-6 db Algopyrin) gyógyszert szedtem. A lázam 38-39 C fok között ingadozott, mintegy másfél napig. A láznak vagy a gyógyszereknek magzatkárosító hatása lehet?

| terhesség, láz, vetélés
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2011 ;16(márciusi)   InforMed

Válasz:  Inkább vetélést szokott okozni, de ez hál\' Istennek Önnél nem következett be. Ne aggódjon már nem lesz baj.
Olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a várandósságról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Terhesség - rizikófaktorok rovatban olvashatók.

2011-05-06 00:34:03
| terhesség, láz, vetélés
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop