Vérzés

Kérdés:  44 éves vagyok. Március közepén kaptam fogamzásgátló injekciót, aminek a hatása 3 hónapig tart. Ekkor nagyon alapos vizsgálaton estem át. Minden rendben volt.
Május 11-én elkezdtem vérezni, először csak nagyon kevés barna váladék jött, most sötétvörös, közepes mennyiség. Eddig azt vártam, hogy elmúljon. Most már tudom, hogy el kell mennem orvoshoz.
Mi lehet a vérzés oka?
Köszönöm válaszát!

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2011 ;16(májusi)   InforMed

Válasz:  Ez az injekció mellett előfordul, könnyen meg lehet szüntetni.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél az injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2011-06-03 21:07:13
| fogamzásgátló