Fogamzásgátló - Dienille

Kérdés:  Dienillét szedek 9 hónapja, de azóta nem menstruálok, pecsételés van kéthavonta. Az orvosom szerint, ez a tabletta hatása, és nem probléma.
Kérem, segítsen a válaszával, nem hiszem, hogy nem baj, hogy egy 32 éves nő nem menstruál.
Előre is köszönöm!

| fogamzásgátló
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2011 ;16(júniusi)   InforMed

Válasz:  Meglepő, de rosszul hiszi, az nem baj. A tabletták melletti megvonásos vérzés egy felesleges műtermék. (Amit orvosi ok nem indokol.)
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tabletta hatásmechanizmusáról és az injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2011-06-20 23:42:43
| fogamzásgátló

Web Design & Development Prowebshop