Fogamzásgátló - Rosszul bevett gyógyszer

Kérdés:  Fogamzásgátlót váltottam (pattanásos bőr miatt, magasabb hormontartalmút kaptam), az első levél szedése után egy nappal szerettem volna eltolni a menstruációt, ezért még egy tablettát bevettem, és csak utólag vettem észre, hogy az a régi tabletta volt. A gyógyszerszünetet pedig az utolsó gyógyszertől számítva tartottam be (a másfajta gyógyszertől.
Okozhat ez valamilyen problémát? Terhességet?
Válaszát előre is nagyon köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2012 ;17(májusi)   InforMed

Válasz:  Nem okoz gondot, szedje tovább.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2012-06-03 08:15:11
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés