Óvszerallergia?

Kérdés:  25 éves nő vagyok, párommal óvszerrel védekezünk. De sajnos minden alkalom után észrevettük, hogy párom nemi szerve kipirosodik. Nekem pedig égő és viszkető érzésem van, és persze ki is pirosodik.
Lehetséges, hogy az óvszer váltja ki? Most kezdtem el a fogamzásgátló tablettát szedni és attól félünk, ha nem használunk óvszert, akkor is esetleg ilyen tüneteink lehetnek?
Előre is köszönöm a választ!

| hüvelyfájdalom, hüvelyfolyás, hüvelygyulladás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2012 ;17(júniusi)   InforMed

Válasz:  Valószínűleg a gumi elhagyásával megszűnnek a panaszok. Folyása nincs?
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról és a folyásról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Hüvely és a külső nemi szervek gyulladása rovatban olvashatók.

2012-06-23 07:37:36
| hüvelygyulladás, hüvelyfolyás, hüvelyfájdalom