Fogamzásgátlás, Yadine, fejfájás

Kérdés:  36 éves vagyok. 2 gyermekem van. 3 éve szedem a Yadine tablettát. Az utolsó 3 hónapban 3 napig köztes vérzés jelentkezett.
Észrevettem, hogy a tablettaszedés szünete alatt fejfájás jelentkezik. Ennyi év után is jelentkezhet mellékhatás? Esetleg váltanom kéne?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, fejfájás, fogamzásgátló injekció
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2012 ;17(augusztusi)   InforMed

Válasz:  Sajnos, ez előfordul. Térjen át a fogamzásgátló injekcióra, annál nincs fejfájást okozó hormoningadozás. A vérnyomása rendben van? Nem azért fáj a feje? Nem ártana egy 24 órás vérnyomás monitorozás! Szemorvoshoz is menjen el!
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2012-08-24 19:41:18
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, fejfájás, fogamzásgátló injekció
hirdetés