Fogamzásgátlótól rosszullét

Kérdés:  Több, mint egy éve szedek Lyndinette 20 fogamzásgátlót. 2-3 havonta, mikor beveszem a 7 napos szünet után az első szem tablettát, éjjel megébredek, és rosszul vagyok. Este 8-kor veszem be, és éjjel 3körül szoktam felébredni. Ver a víz, vagy éppen a hideg ráz, néha fáj a hasam és néha enyhe hányingert is érzek. De aztán minden rendben, ez csak néha van.
Mitől lehet ez? Ettől még véd a tabletta?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2012 ;17(augusztusi)   InforMed

Válasz:  Mostanában nagyon melegek az éjszakák. Nem hiszem, hogy a tabletta okozza a panaszait. Próbáljon nagyon lengén, egy lepedővel takarózva nyitott ablaknál, vagy még jobb: légkondi mellett aludni.
Persze egy vizsgálat sem árt…
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2012-08-24 19:41:18
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés