Mandulaműtét után

Kérdés:  22 éves vagyok, lassan egy éve szedek fogamzásgátlót. A ciklus közepén pár napig kisebb mennyiségű pecsételő vérzésem szokott lenni. 6 napja mandulaműtéten estem át, és a ciklusom 11. napján, 2 nappal a műtét után ismét jelentkezett a pecsételő vérzés, de most a szokásosnál erősebben.
A vérzésnek köze lehet esetleg a műtéthez, műtéti stresszhez, vagy más áll a hátterében? És a pecsételő vérzések miatt szükséges lehet esetleg gyógyszer váltása?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2012 ;17(augusztusi)   InforMed

Válasz:  A stressz lehet a bűnös. Ezt a vérzés nagyon egyszerűen gyógyszerrel meg lehet szüntetni, mielőbb menjen el orvoshoz!
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2012-08-24 19:41:18
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
+ További hírek