Mellfájdalom, fogamzásgátló tabletta

Kérdés:  28 eves no vagyok, fogamzasgatlo tablettat szedek mar tobb mint 6 eve. 3 hete abbahagytam. Mikor abbahagytam a gyogyszert, egyutt voltunk a parommal ra 4 napra. Olyankor meg hat a fogamzasgatlo tabletta? Vagy kezdjek el aggodni?
Par napja erzekenyek a melleim, a mellbimbom faj, mar attol is, ahogy a ruha hozzaer. Jovo heten kell megjonnie a menstruaciomnak. Attol is lehet ez a fajdalom? Ha elkezdenem a tablettat ujra szedni, a menstruaciom elso napjan kell bevennem? Mennyi ido elteltevel nyujt vedettseget?
Valaszat elore is koszonom!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2012 ;17(szeptemberi)   InforMed

Válasz:  Hát, nem volt bölcs a tabletta abbahagyása!
Elvileg nem lehet gond, mert a tabletta a 7 napos szünet alatt is véd.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a tablettáról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2012-09-28 06:14:26
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés