Közti vérzés fogamzásgátló szedése mellett

Kérdés:  20 éves vagyok, 1 éve szedem a Volina fogamzásgátlót. Vérzés jelentkezett 2 héttel korábban a kelleténél, ez az első eset, eddig nem volt semmi probléma.
Mi lehet ennek az oka, valami betegség vagy esetleg terhesség?
Előre is köszönöm válaszát!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, közti vérzés
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2012 ;17(októberi)   InforMed

Válasz:  Ez előfordul, nem kell megijedni tőle. Ha a vérzés 4-5 nap alatt nem múlik el, kap gyógyszert, ami megszünteti. Nem felejtett el 1-2 tablettát? (Azután szokott ez előfordulni.)
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2012-10-13 06:34:14
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, közti vérzés

Web Design & Development Prowebshop