Milligest fogamzásgátló

Kérdés:  Második gyermekemet szültem októberben. 1 hete kezdtem el szedni a Milligest fogamzásgátlót. Azóta kiütéseim vannak. Lehetséges, hogy el fognak múlni a kiütéseim, ha a szervezetem megszokja a tablettát? Vagy inkább próbáljak ki mást? Első fiam előtt is ezt a fogamzásgátlót szedtem, akkor nem volt vele probléma. Gyógyszerallergiám is van. Ha olyan gyógyszert szedek be, amire allergiás vagyok, akkor is ilyen kiütéseim vannak, mint most. Ha szedem tovább (hátha elmúlnak a kiütések), akkor is véd terhesség ellen?
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2013 ;18(januári)   InforMed

Válasz:  Sohase hallottam, hogy valakinek a tabletták miatt kiütései lettek volna! Önnél is valami más a baj.
Menjen el bőrgyógyászhoz, de a tablettát ne hagyja abba! Annak nincs ilyen mellékhatása.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Üdvözlettel:
Petróczi dr.

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2013-01-21 06:47:56
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés