Égető érzés közösülés közben

Kérdés:  Közösülés közben sokszor érzek égető érzést a hüvelyemben. A nagyon óvatos mozdulatok jólesnek, a gyorsabbak már nem. Úgy gondolom, elég nedves vagyok. A folyásom nem változott.
Mitől lehet ez? Okozhatja antibiotikum (szűk 1 hete hagytam abba a Dalacin szedését)?

| hüvelygyulladás, hüvelyfolyás, hüvelyfájdalom, hüvelyégés
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2013 ;18(májusi)   InforMed

Válasz:  Nem az antibiotikum az ok, hanem a hüvelygyulladás. Tenyésztést kell végezni az ok kiderítésére, és aszerint kezelni. Mielőbb menjen orvoshoz!
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat. A tabletták csökkentik a vérzést, sok nő - noha nincs partnere - ezért szedi.
A honlapomon a tabletta blog végén olvashatja, hogy apácáknak is javasolja a Vatikán, számos előnyös hatása miatt.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Hüvely és a külső nemi szervek gyulladása rovatban olvashatók.

2013-05-16 04:07:31
| hüvelygyulladás, hüvelyfolyás, hüvelyfájdalom, hüvelyégés

Web Design & Development Prowebshop