Viszketés, barna hüvelyfolyás - Nemi betegségem lehet?

Kérdés:  Több mint 3 éve rendszeresen szedem a Stodette fogamzásgátlót. 1 hete viszketek, először azt hittem, egy kis Canesten helyre tesz, de mára sötétbarnás folyásom lett. Ez így alapjában nem valami sok, de lehet valahonnan vagy valakitől felszedtem valami nemi betegséget?
Előre is köszönöm a válaszát!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2013 ;18(májusi)   InforMed

Válasz:  Nem felejtette el bevenni a gyógyszert? Az szokott barna folyást előidézni!
Biztonság kedvéért menjen el vizsgálatra. Jó lenne tenyésztést is végezni.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról, a fogamzásgátló injekcióról valamint a folyásról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, rendelőim címe és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel: dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2013-05-27 05:30:44
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés