Menstruáláskor foglüktetés

Kérdés:  8 hónapja szedek Mistral nevezetű gyógyszert, mivel az átlagos 5 nap helyett 13-14 napig véreztem, ebből 7 napot görcsöltem. Pajzsmirigyem alulműködik, amire L-thiroxynt szedek. Használ a gyógyszer, viszont 3 hónappal ezelőtt kezdődött, hogy amikor menstruálok, 5 napig lüktet a bal oldalon lévő összes fogam.
Elmentem fogorvoshoz, egészséges az összes fogam. Ebben a hónapban is, jelen pillanatban is fáj a fogam, és 3 nappal hamarabb jött meg, de az ilyen barnás nyúlós váladéknak tűnik.
Mitől lehet ez az egész?
Előre is köszönöm válaszát!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2013 ;18(augusztusi)   InforMed

Válasz:  Nem tudom, de nem a tabletta az ok, mert akkor mindkét oldalt jelentkezne a panasz.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2013-09-18 04:12:45
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás

Web Design & Development Prowebshop