Mistral mellékhatások

Kérdés:  32 eves no vagyok, terhesseg utan most kezdtem ujra fogamzasgatlo tablettat szedni.
Egy hete szedem a Mistral tablettat es azota surun faj a fejem naprol napra rosszabbul erzem magam: hanyinger, emelyges, hanyas, gyomorgorcsok, ehsegerzet, enni megsem birok, mert rosszul vagyok. Valoszinunek tartja, hogy a fogamzasgatlo okozza a panaszaimat? Velemenye szerint hagyjam abba a gyogyszer szedeset? On milyen masik fogamzasgatlot javasolna, annak fenyeben hogy pattanasokkal is van problemam?
Amikor 10 evvel ezelott kezdtem a fogamzasgatlo szedeset, a Diane35 szinten hasonlo, ha nem sulyosabb tuneteket produkalt nalam, aztan a Marvelont szedtem evekig. Azzal nem volt gondom, csak kicsit hiztam tole.
Letezik olyan tabletta, amely nem befolyasolja ennyire a kozerzetet es az etvagyat?
Segitseget elore is nagyon koszonom!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2014 ;19(februári)   InforMed

Válasz:  Nézze meg a nyelvét, ha fehér, akkor nem a tabletta a bűnös, hanem gyomorrontása van.
Ettől függetlenül menjen el orvoshoz, egy vizsgálat nem árt.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, címem és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2014-02-22 05:13:33
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás

Web Design & Development Prowebshop