Gyógyszerkezdéskor vérzés

Kérdés:  3 év Jangee szedést egy vírusos hányás-hasmenés megszakított. 3 hónap kihagyás után ismét elkezdtem szedni, viszont szinte az egész ciklus alatt kicsit vagy erősebben vérezgettem.
Kérem, adjon tanácsot!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2014 ;19(áprilisi)   InforMed

Válasz:  Az első 3 hónapban ez nem ritkaság. Ha 4-5 napnál tovább tart, menjen orvoshoz, megszüntetik a vérezgetést.
A jövőre nézve pedig máskor csak akkor hagyja abba a tablettát, ha szülni szeretne.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek, címem és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2014-04-18 06:27:16
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás

Web Design & Development Prowebshop