6 havi GnRH injekciós kezelés után

Kérdés:  33 éves vagyok. Egy 8 éves gyermekem van. Kistesót szeretnénk. Endometriózis miatt 6 havi GnRH kezelést kaptam. Február 17-én kaptam meg az utolsót. Az injekció hatása 1 hónap, ez március 17-én lejárt. Lombik vár ránk. De természetesen próbálkozunk a spontán teherbe eséssel is.
3 napja alhasi görcseim vannak, émelygek, rengetegszer kell pisilnem. Éjjel is kétszer. Utána a görcs, hasi fájdalom enyhül.
Mitől lehet ez? Az injekció hatásának lejárta miatt? Felfázás (de akkor miért van hányingerem, rossz közérzetem? Mikor kezdődik a 6 havi kezelés után a peteérés? Lehet, hogy terhes vagyok?
Válaszát előre is köszönöm!

| endometriózis
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2014 ;19(áprilisi)   InforMed

Válasz:  Ezt neten át nehéz eldönteni, javaslom, keresse fel orvosát. A vizelési panasz lehet egyszerű hólyaghurut is. Én ezt tartom valószínűnek.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél az endometriózisról és az előkészületről írottakat.
Nézze meg a videókat. (Táncoló ikerbabák.)
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Endometriózis rovatban olvashatók.

2014-05-02 07:53:22
| endometriózis
hirdetés
hírdetés
data-full-width-responsive="true">
hírdetés

Web Design & Development Prowebshop