Diane 35 abbahagyása után mi történjen?

Kérdés:  Több évig szedtem Diane 35 tablettát, majd abbahagytam, az államon lévő barnás elszíneződés miatt. Nagyon elkezdett hullani a hajam és gyulladt pattanások jelentek meg az arcomon, de még a fejbőrömön is. 40 éves vagyok, nem szültem még sajnos.
Mit tanácsol, térjek vissza valamelyik tablettára? Melyiket ajánlaná?
Köszönettel!

| meddőség
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(januári)   InforMed

Válasz:  Ön a női hormonnok hiányát érzi. 40 felett már tilosak a tabletták, a helyreállítást hormonpótlással kell végezni. (Vagy: meg kell próbálni beindítani a peteérést, ha szülni szeretne. ) Döntse el, melyik utat válassza, de mielőbb, mielőtt a haja teljesen tönkre megy.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a menopauzáról írottakat. Olvassa el cikkeimet is!
Ha megkeres, szívesen segítek, címem és telefonom a honlapomon található.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Meddőség rovatban olvashatók.

2015-01-09 06:25:36
| meddőség