Barnás, feketés menstruáció - Fogamzásgátló hatása?

Kérdés:  3 hónapja szedek fogamzásgátlót és azóta a menstruációm barna. Néha, amikor pisilek, látom a piros cseppeket a vizeletben, de egyébként sötétbarna, mintha meg lenne alvadva, volt, amikor már szinte fekete színe volt.
Ez mitől lehet? Valami nincs rendben?

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(februári)   InforMed

Válasz:  A tabletta mellett nem havibaj van (ami élettani), hanem egy művérzés, amit a gyógyszer abbahagyása okoz. Nincs teendője, ez a tabletta mellett nagyon gyakori.
Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat. A tabletták csökkentik a vérzést, sok nő - noha nincs partnere - ezért szedi.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2015-02-22 05:43:23
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás

Web Design & Development Prowebshop