Vérzés együttlét után

Kérdés:  Egy éve volt két p3-as leletem, emiatt volt konizációs műtétem, ami eredménye cin1 és cin2 lett.
Azóta a rákszűréseim p2. Felírt az orvosom Mirabella fogamzásgátlót, amit vérvétel nélkül kezdtem el szedni, kb. fél év után vérzésem volt 2 menstruáció között.
Abbahagytam, azóta együttlét után élénkpiros vért találtunk sajnos.
Nincs semmi mellékhatás, rendszertelen a menstruációm, mindig is az volt. Elkezdtem az Aviva tornát is, hátha rendbe tesz.
Ön szerint mitől lehet a köztivérzés és a szex utáni élénkpiros vér?

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(márciusi)   InforMed

Válasz:  Csacskaság volt a tabletta abbahagyása, az rendben tartotta a hormonzavarát. Most sürgősen menjen el vizsgálatra és rákszűrésre.
Bővebb felvilágosításként olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2015-03-18 06:58:35
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás