Fogamzásgátló melletti barnázás

Kérdés:  Yasminelle fogamzásgátló gyógyszert szedek már fél éve. Legutóbb barnázást tapasztaltam a második héttől kezdve (kb. a 10-14. szem gyógyszernél).
Lehetséges, hogy nem szívódott fel megfelelően a gyógyszer? Előfordult, hogy este helyett másnap reggel vettem be a gyógyszert. Teherbe eshetek emiatt? Akkor rendesen megjött, most viszont a 8. szem gyógyszernél tartok és rosszulléteim vannak.
Köszönöm válaszát!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(márciusi)   InforMed

Válasz:  Ez valószínűtlen, de nem árt egy vizsgálat. Ma nagy divat a hányingerrel és hasmenéssel járó betegség, lehet, Önt is meglátogatta.
Olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2015-03-18 06:58:35
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés