Menstruációs probléma

Kérdés:  A Lindynette fogamzastgatlo gyogyszert ujra elkezdtem szedni, a 21 nap letelt es a gyogyszerszunet alatt csak barnas menstruaciom volt, rendes verzesem nem. A 7 napos szunetem utan elkezdtem szedni a kovetkezo levelet.
2 hete elkaptam a Norovirust es 1,5 napig hanytam, korhazaba is kerultem, infuziot es gyogyszereket kaptam, de ez ido alatt is szedtem a gyogyszert.
Esetleg ez lehet emiatt? A hasam gorcsol olyan, mintha meg akarna jonni ujra. Lehetseges, hogy a menstruaciom ujra megjon ez a barnas menstruaciom utan mikor most marad abba, de mar mivel letelt a szunet szedem a kovetkezo adag gyogyszert? Vagy most mi fog tortenni?
Kicsit meg vagyok ijedve, mert mindig pontos volt, es soha nem volt menstruacios zavarom. Mit tanacsol?

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(márciusi)   InforMed

Válasz:  Folytassa a gyógyszerszedést, mintha mi sem történt volna! Semmi gond!
A tabletta mellett sokszor van baj ezzel a művérzéssel, aminek nincs jelentősége, csak idegesíti a nőket,
Az én betegeim ezért szeretik az injekciót, amellett nincs vérzés, 3 havonta kell egy szurit kapni.
Olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2015-03-18 06:58:36
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás

Web Design & Development Prowebshop