Rossz közérzet - Yadine

Kérdés:  32 éves vagyok, dohányzom. 2014. december 6-tól tartottam meg a három hónapos gyógyszerszünetemet, előtte 10 évig folyamatosan szedtem gyógyszert, most Yadinet szedek. Most kezdtem el újra szedni, ez a második hét.
A gondom, hogy mióta újra kezdtem, ismét előjöttek a migrénes fejfájások. A szünetben is volt, de nem fájt ennyire a fejem. Illetve ma alig bírtam bemenni dolgozni, mert ahogy reggel felkeltem, rágyújtottam, szédültem, ájulásérzetem volt, és a fejemben hátul nyomást éreztem és még most is érzem. Ez lehet a gyógyszertől, vagy csak az időjárás-változásra reagál a szervezetem? Alacsony a vérnyomásom és kevés folyadékot iszom.
Válaszát előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(áprilisi)   InforMed

Válasz:  Azt javaslom, térjen át az injekcióra, én 20 éve adom, és a betegeim nagyon szeretik.
Nincs mellette hormonszint-ingadozás (=7 nap hormonmentes szünet), nincs fejfájás.
Olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat.
Ha megkeres, szívesen segítek.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2015-05-04 22:14:37
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás
hirdetés