Libidó probléma

Kérdés:  19 éves vagyok, 3 éve vagyunk együtt párommal. 2 éve Jangee 0,02-es fogamzásgátlót szedek, de az utóbbi 6 hónapban azt vettem észre, hogy a libidóm szinte a 0-ra csökkent, ami nagyon zavar és persze a páromat is. Kérdeztem az orvosomat, hogy mit lehetne ezzel kezdeni, esetleg felírna nekem más gyógyszert, de azt válaszolta, hogy minden tabletta hatása ugyan az, így felesleges másikkal próbálkoznom.
Viszont ebbe nem szeretnék olyan egyszerűen beletörődni. Ön szerint érdemes lenne másik gyógyszerrel próbálkozni? Ha igen, melyiket ajánlaná? Esetleg hüvelygyűrű? Vagy végleg fel kell hagynom a tabletta szedésével?
Előre is nagyon köszönöm válaszát!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, libidó
| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2015 ;20(júniusi)   InforMed

Válasz:  Én más tablettát adok a hölgyeknek, az fokozza a libidót.
Sokszor a szex körülményei csökkentik a libidót. Próbáljanak valahová elutazni pár napra.
Olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat. (Az olvasói leveleket is!)
Ha megkeres, szívesen segítek.
Üdvözlettel:
dr. Petróczi István

Kapcsolódó cikkek a Fogamzásgátlás rovatban olvashatók.

2015-07-17 22:26:01
| fogamzásgátló, fogamzásgátlás, libidó

Web Design & Development Prowebshop